Oferta powierzchni

Różnorodna oferta prezentowana przez naszych Wystawców wymaga różnorodnej oprawy. Dobór odpowiedniej zabudowy i aranażacji powierzchni to istotny element, który może mieć kluczowe znaczenie w przyciągnięciu uwagi Zwiedzających.

 

Przed wyborem konkretnego stoiska warto rozważyć, co i w jaki sposób chce się na nim zaprezentować. Ważne by okreslić, jaką powierzchnię zajmie ekspozycja i jakie elementy będą potrzebne. Czy lepiej skorzystać ze standardowej zabudowy stoiska, czy zdecydować się na indywidualny projekt i specjalną zabudowę? Czy będzie potrzebna lada, krzesła, półki ścienne, stoliki, media lub inne elementy zabudowy?

 

Aby pomóc w wyborze, proponujemy kilka rodzajów powierzchni, które można z powodzeniem dopasować do własnych wymagań.

 

zapytanie o ofertę powierzchni

- jeśli chcesz poznać pełną ofertę lub potrzebujesz wyceny na zaplanowane stoisko, skontaktuj się z nami

Powierzchnia z zabudową

 

Wielkość powierzchni dostosowana do potrzeb Wystawcy (minimalna wielkość 2m2, maksymalna- ograniczona tylko pojemnością hali). Taki rodzaj powierzchni pozwala m.in. na przygotowanie strefy prezentacji na stoisku, w której zwiedzający będą mogli swobodnie zapoznać się z walorami/funkcjonowaniem produktu.
 

Zabudowa została tak zaprojektowana, aby uwzględniać wszystkie podstawowe elementy niezbędne na tego typu wydarzeniach. Można także zamówić dodatkowe wyposażenie, które wzbogaci wygląd stoiska.

 

Co zawiera powierzchnia?

 

- zabudowę w systemie oktagonalnym,
- szarą wykładzinę targową,
- fryz z napisem (do 20 znaków),
- gniazdo 230V-2kW,
- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,
- kosz,
- wieszak,
- standardowe sprzątanie.

 

 

Stoisko 6m2 z wyposażeniem

 

W pełni gotowe stoisko standardowe 6m2 to świetna propozycja na stoisko informacyjne. Wyposażone dodatkowe w stolik, krzesła i ladę stanowi kompleksowy projekt, który pozostaje już tylko uzupełnić odpowiednią oprawą graficzną.

 

Doskonale sprawdzi się również w przypadku mniejszego budżetu lub mniejszych produktów, które z powodzeniem zmieszczą się na takiej powierzchni i wciąż będzie wystarczająca ilośc miejsca, by zaprezentować ich najlepszy sposób wykorzystania.

 

Stoiska można oczywiście uzupełnić o dodatkowe elementy wyposażenia.

 

W ramach stoiska:

 

- zabudowa w systemie oktagonalnym,

- szara wykładzina targowa,

- fryz z napisem (do 20 znaków),

- gniazdo 230V-2kW,

- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,

- kosz,

- wieszak,

- standardowe sprzątanie,

- stół i 2 krzesła,

- lada z półką.

 

 

                 

Stoisko 9m2 z wyposażeniem

 

Większe niż poprzednia propozycja, ale wciąż mieszczące się w mniejszym budżecie. Układ 3 x 3 m2 jest idealny, by zaprezentować produkty i omawiając przyszłą współpracę wypić z klientem filiżankę kawy.

 

Dodatkowe wyposażenie - stolik, krzesła i lada pozwala nie zaprzątać sobie już głowy dodatkowymi zamówieniami i poświęcić całą uwagę na odpowiednie ułożenie produktów czy materiałow reklamowych i zaplanowanie pokazów. Stoisko można uzupełnić o kolejne elementy wyposażenia i oprawę graficzną.

 

W ramach stoiska:

 

- zabudowa w systemie oktagonalnym,

- szara wykładzina targowa,
- fryz z napisem (do 20 znaków),

- gniazdo 230V-2kW,

- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,

- kosz,

- wieszak,

- standardowe sprzątanie,

- stół i 3 krzesła,

- lada z półką.

 

 

Powierzchnia niezabudowana

 

Propozycja dla firm mających własną zabudowę lub preferujących nietypowe projekty. Powierzchnia niezabudowana nie obejmuje mediów, wykładziny ani wyposażenia. Potrzebne elementy można zamówić osobno.

 

W ramach powierzchni niezabudowanej zapewniamy: utylizację zmieszanych odpadów komunalnych, sprzątanie stoiska, w tym: opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie wykładziny podłogowej / wytarcie twardych nawierzchni podłóg, trasowanie zamówionej powierzchni wystawienniczej, weryfikację projektu technicznego stoiska, nadzór BHP oraz PPOŻ., doprowadzenie energii elektrycznej w trakcie montażu i demontażu stoiska, identyfikatory montażowe, bezpłatny parking w dniach montażowych (usługi ujęte w opłacie infrastrukturalnej).

 

Stoiska specjalne

 

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych projektów zabudowy, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Taki niestandardowy moduł umożliwia lepszą prezentację oferty targowej, pozwala wyróżnić stoisko firmy spośród innych powierzchni wystawienniczych oraz zaoszczędzić czas potrzebny do przygotowania zabudowy we własnym zakresie.

 

 


Dodatkowe opcje ustawienia stoiska


Oprócz standardowego ustawienia stoiska w zabudowie ciągłej (stoisko szeregowe) warto rozważyć otwarcie powierzchni z kilku stron. Takie rozwiązania dają szersze możliwości promocji i ekspozycji produktu, a także pozwalają klientom na lepszy dostęp do prezentowanej oferty.

 

           

 

stoisko narożne

              

 

stoiska półwyspowe

                

 

stoiska wyspowe

Udział w Food Interactive Days to nie tylko prezentacja oferty na stoisku - to możliwość przekazania wiedzy i aktywnego pozyskania klientów poprzez szkolenia. Zachęcamy do zaplanowania warsztatów i pokazów na wynajętej powierzchni, które przybliżą zwiedzającym korzystanie z Państwa produktów.

 

zapytaj o więcej informacji>>